O nas

Nasza historia zaczęła się dokładnie w gwiazdkę 2006 roku. Wystartowaliśmy wtedy z portalem electroclash.pl, z którym to narobiliśmy nieco szumu w polskiej przestrzeni muzycznej. Prowadziliśmy nie tylko portal internetowy (gdzie pojawiały się niusy, recenzje, informacje o imprezach) – sami organizowaliśmy imprezy pod swoją marką (Fuckin’ on the Dancefloor, Pink Kong Party, Lipstick on the Grass, Pink Kong Fest) oraz zrzeszaliśmy wokół siebie muzyków, didżejów, performerów, słuchaczy i oglądaczy. Regularnie wydawaliśmy muzyczne składanki (seria Pink Kong: wydawnictwa darmowe on-line, a także fizyczne nośniki we współpracy z magazynem Laif) oraz mixtejpy (seria PinkTape). Dwukrotnie mieliśmy stoisko na targach Audioriver, trochę gadaliśmy w radiu (Radio Gorzów, Radio Luz Wrocław), udzielaliśmy wywiadów gazetowych (Laif, Hiro, DJMag) oraz przejechaliśmy z większością polskich artystów electro nasz kraj wzdłuż i wszerz koncertując pod naszą własną marką. Działalność wydawnicza, manadżerska i bookingowa w całości przeniosła się do oddzielnego tworu Pink Kong Agency (wydające płyty m.in. Elektrische.TV, Adre’n’Alin, Bueno Bros, Avtomat). Trochę się działo przez te kilka lat…

Niestety, ogrom wszelakiej maści zajawek, własne działalności i pozostałe czynniki sprawiły, że nie wyrabialiśmy się dodatkowo z prowadzeniem portalu. W połowie 2012 zamknęliśmy go koncentrując się na niezależnych i indywidualnych projektach.

Na początku 2015 niczym feniks z popiołów odradzamy się na nowo. Dorośliśmy, horyzonty muzyczne się poszerzyły, jesteśmy bogatsi i mądrzejsi. Nie ograniczamy się już do electro i electroclashu (zwłaszcza, że gatunki te już ledwo dyszą). Przedstawiamy Wam ECLASH.PL – Wasze nowe ulubione muzyczne miejsce w sieci. Chcemy na początku nowego życia skoncentrować się na wartościowych niusach. Zmieniliśmy nieco warunki promowania imprez muzycznych.

Trzymajcie za nas kciuki – pod płaszczykiem nowego ogólnomuzycznego tworu stoi jednak ciągle ta sama zakochana w muzyce ekipa!

Najaktywniejsi redaktorzy:

Autorzy tekstów: